Історія школи

У ХІХ столітті в нашому селі, як і в інших селах нашого району, була церковно-приходська школа з 4-річним терміном навчання, де вивчали Закон Божий, арифметику, початкову граматику. Вона була відкрита в 1861 році. А в 1914 році у селі побудували нову школу на кошти земства. У 1917 році назву було змінено на початкову, у 1918 – на 5-річну трудову.

У 1936 році у зв’язку з прийняттям Конституції школи перейменували в семирічки. Навчанням було охоплено понад 300 учнів. У роки Великої Вітчизняної війни приміщення школи вціліло. Школа працювала без перебоїв, дітей було багато. Навчання проводилось у дві зміни.

У 1968 році школу добудували, і стала вона восьмирічною. У 70 – х роках у школі навчалося 170 учнів.

У 1991 році вчителі та учні села Жовтневе відсвяткували своє новосілля. Нове сучасне приміщення дозволяло зробити школу середньою.

Директором  Жовтневої середньої школи до 1994 року була Пивоварська Раїса Іванівна. З 1994 року школу очолив Кобилинський Віктор Володимирович. 2007 року на посаду директора прийшла Бежевець Надія Станіславівна, а з 2018 року керівником навчального закладу працює  Баланенко Алла Леонтіївна.

За розпорядком Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року в ОНЗ «Квітнева ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулася реконструкція (термомодернізація) закладу.  У листопаді 2021 року в зв’язку з реформуванням закладів освіти школа отримала статус ліцею.