Структура навчального року

ЖИТОМИРСЬКОГО  РАЙОНУ

Код ЄДРПОУ 22057377

Н А К А З

від  29 серпня 2023 року                                                                              № 59 – АГ

Про  організацію 2023/2024 н.р.

в закладах освіти Квітневого ліцею

Квітневої сільської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.17.2023 року № 782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні», Інструктивно-методичних матеріалів щодо порядку підготовки ЗО до нового навчального року та опалювального сезону з питань ЦЗ, ОП та БЖ (лист МОН від 22.07.2022 № 1/8462)

НАКАЗУЮ:

1. Освітній процес  у закладах освіти Квітневого ліцею у 2023/2024 н.р. розпочинається з 01.09.2023 року і триватиме до 28.06.2024 року.
    1. Для здобувачів освіти Квітневого ліцею освітній процес організовується за очною формою навчання.
    2. Для учасників освітнього процесу Почуйківської філії організовується відповідно до листа відділу освіти Квітневої сільської ради (№  193, від 29.08.2023 року), зокрема:
  • учні Почуйківської філії 1 та 2 класів навчаються за очною формою навчання. Освітні послуги надаються на період ремонту даху в укритті, закріпленому за закладом;
  • учні 3 – 9 класів Почуйківської філії навчаються за дистанційною формою навчання до моменту завершення ремонтних робіт даху приміщення Почуйківської філії.
  1. Відповідно до рішення педагогічної ради (№ 1 від 22.08.2023 року) затвердити структуру навчального року:
    1. Навчальний рік поділити на 2 семестри:

І семестр – 01 вересня – 29 грудня 2023 року

ІІ семестр – 15 січня – 28 червня 2024 року.

Навчальний тиждень триває п’ять днів.

1. Протягом навчального року провести канікули у такі терміни ( з можливим подальшим корегуванням):

осінні – з 25 жовтня по 31 жовтня (7 днів)

зимові – з 30 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року (16 днів)

весняні – з 30 березня по 07 квітня 2024 року (9 днів)

Свято Останнього дзвінка провести 31 травня 2024 року.

1. Призначити відповідальними за готовність навчальних закладів та їх функціонування протягом періоду 2023/2024 н.р.:
  • Квітневий ліцей – директора Баланенко А.Л.
  • Почуйківська філія – завідувача Капусняка В.І.
  1. Відповідальним особам забезпечити комплекс міроприємств:
    1. Підготувати укриття та визначити місце евакуації.
    2. Перевірити готовність систем оповіщення (3 довгих дзвінки).
    3. Розробити та позначити шляхи евакуації учасників освітнього процесу.
    4. Здійснювати заходи ЦЗ в умовах правового режиму воєнного стану, під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».
    5. Забезпечити безумовне переривання освітнього процесу у разі включення сигналу «Повітряна тривога». Учасники освітнього процесу повинні організовано прослідувати до укриттів і перебувати в них до скасування тривоги. За можливості продовжити освітній процес в укритті, а після відбою повернутися до класних приміщень. Організувати освітній процес з урахуванням необхідного корегування.
    6. Створити в укритті запаси води, медикаментів, ліхтариків.
    7. Провести відпрацювання з учасниками освітнього процесу щодо дій у разі сигналу «Повітряної тривоги».
    8. Провести навчальні заняття щодо здоров’язбереження, надання домедичної допомоги.
  2. Затвердити алгоритм дії учасників освітніх процесів Квітневого ліцею та Почуйківської філії під час повітряної тривоги.  (Додаток №1).
  3. Класним керівникам та класоводам довести до відома батьків та законних їх представників інструкцію батькам, як поводитись під час повітряної тривоги.  (Додаток № 2).

Директор ліцею                                 Алла БАЛАНЕНКО