Шкільний автобус

Додаток  № 5

21:16 27.02.2024

Підвезення  учнів

Відповідно до Санітарного регламенту для ЗЗСО р.І п.3, затвердженого наказом МОЗ України від 25.09.2020 р. № 2205 у Квітневий ліцей здійснюється підвезення  учнів з 5 сіл Квітневої громади: Єрчики, В.Чнернявка, Яблунівка, Почуйки, Ставище та хутора Шовковиця. Окрім того організовано підвезення в населених  пунктах Квітневе та Почуйки для учнів, які проживають на відстані від закладів освіти понад 2 км.  Підвезення здійснюються з попередньо визначеними зупинками. На балансі закладу освіти є 2 шкільні автобуси:

14:20 26.02.2024