«Левеня-2024»

Дата: 26.04.2024 15:00
Кількість переглядів: 35

З 8-10 квітня 2024 року відбувся щорічний Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня-2024». Висловлюю велику вдячність учням, які взяли участь у конкурсі, перевіривши свої вміння застосовувати знання на практиці,відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА. Всі учасники конкурсу отримали сертифікати різного ступеня. Надіюсь на плідну співпрацю в майбутньому. Молодці!

На зображенні може бути: 13 людей, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються, дитяча іграшка та текстНа зображенні може бути: 1 особа, карта та текст «UNIEDY SINEGOCESS Aoo 2024 SCIENCE SCIENCE y4acHиK KoHKy oHKypcy SHEN - oble RAMEL»На зображенні може бути: 1 особа та текст «Левеня Левеня2024 2024 Сертификат ใหเดด tayyk Добрий Добрийрезульгат резульгаг Oprwamiren: MO Beron Магм Mang отруна»